Kütahya Tavşanlı Masaj Salonu Zi̇nnur

Baş bölgesinde bulunan derinin gerilmesi, yüz kaslarının kasılması ve özellikle boyun bölgesine binen yük sebebi gibi birçok sebepler ile baş ağrısı insanların çilesi olmaktadır. Kütahya tavşanlı masaj salonu İçilen tonlarca ağrı kesici baş ağrılarını dindirmekte, sinir uçlarını uyuşturarak ağrıların hissedilmesini önlemektedir. Fakat ilaçların faydası kadar da zararı olduğu bir gerçektir.

Bu noktada alternatif tıbbın en büyük temsilcisi olan masaj devreye girer. Tavşanlı masaj salonu Baş bölgesine uygulanacak olan bası, ovalama ve ezme hareketleri ile baş dersinin gevşemesi sağlanır. Kaslarda deri ile beraber gevşeyerek rahatlayacak böylelikle ağrı için kesin çözüm bulunmuş olacaktır. Baş masaj işlemi öncelikle alın ve şakak bölgesinden başlar. Kütahya tavşanlı masaj salonu . Alnın ve şakakların ovulmasından sonra başın üst kısmını parmak uçları ile ovalanarak rahatlatılır.

Bundan sonra başın arka kısmı iki el ile kavranarak ovalanır fakat boynun çok zorlanmamasına dikkat edilir. Son olan ve unutulmaması gereken nokta ise boyun ve ensedir. Bu bölgedeki kaslar masaj ile rahatlatılmalı ve iyice ovalanmalıdır. Bütün bunlardan sonra iyi bir rahatlama ve gevşeme sağlanmış olur.