Kütahya Domaniç Masaj Salonu Zülal

Vücuttaki kas kütlelerinde görülen ağrıların en iyi kurtulma yöntemlerinden birisi masaj tedavisidir. Kütahya domaniç masaj salonu Bu tedavi esnasında beyin organımız bazı hormonlar salgılar. Bu hormonlar endomorfin ve serotonin hormonlarıdır. Bu serotonin hormonu vücudumuzun moral seviyesini yükseltir ve rahatlamamıza yardımcı olurken, endorfin hormonu ise vücuttaki ağrıları azaltarak yok olmasına yardımcı olur. Domaniç masaj salonu

Aynı zamanda vücutta serotonin hormonundaki artış, vücudun enerjik olmasına yardımcı olurken bu hormonun eksikliği de obezite ve depresyon riskini ortaya çıkarır. tedavisi sertleşip gerilen kaslarımızı gevşetirken, kas ağrılarını hafifletir ve ödemleri giderir. Bu tedavideki etki vücutta birikmiş sıvıların lenf merkezi olarak adlandırılan dolaşıma aktararak ödemin çözülmesine, kan dolaşımını artırmasına böylece kanda toparlanmış pürivik, laktik asit ve histamin gibi metabolizmada bulunan birçok artığın dolaşıma verilmesiyle meydana gelir. Kütahya domaniç masaj salonu .

tedavisi vücutta bulunan her türlü kas, tendon ağrılarına yapılabilir. Bu gibi rahatsızlıklardan dolayı alınan ilaç tedavisi ve beraberinde uygulanan tedavilerde iyileşme zamanı kısalır. Genellikle kırıklı olan rahatsızlıklarda alçı içerisinde kalan kısımlara iyileştikten sonra yapılan tedavilerle tekrar eski gücüne kavuşması sağlanır.