Kütahya Altıntaş Mutlu Son Masaj Ünzi̇le

Ruh ve bedenin yanı sıra ve zihin bütünlüğünü de sağlamaya yarayan ve aynı zamanda bütün bu algıların dengeli olmasına yararı olan terapi çeşidine bütüncül masaj denir. Kütahya altıntaş mutlu son masaj Holistik terapi olarak da bilinen bu teknik, insan sağlığına etki etmede önemli bir güce sahiptir. İnsan vücudu üzerinde belirli yerlerde akupunktur uygulaması için noktalar bulunur.

Bu noktalar, birden fazla bölgede yardımcı noktalar olabilir. Altıntaş mutlu son masaj Bütüncül terapi uygulaması esnasında, parmak baskı yardımıyla bu noktalar üzerinde esnetmeler yapılarak beden dengelenmesi sağlanır. Bu esnetme uygulamaları vücut tarafından az görüldüğü takdirde, bir diğer destekleyici teknik çeşitlerinden yardım alınır. Buna örnek olarak omurgada meydana gelen sıkıntılarda kemik hizalama işlemi sonrasında biyoenerji desteği kullanılır. Kütahya altıntaş mutlu son masaj .

Bütüncül masaj terapisinden rahat bir şekilde sonuç alınabilmesi için; terapinin uygulandığı hastanın üst düzeyde rahatlamış olması, bedenin gevşeyerek rahatlaması ve bunun sonucunda da duygunun ortaya çıkması gerekmektedir.

Belirtilmesi gereken bir husus vardı ki akupunktur tedavi yöntemi, bu uygulama için özel olarak tasarlanmış iğneler yardımıyla yapılmaktadır. Bu nedenle bu tür bir masaj yaptırmak isteyen kişilerin, uzman bir kişi yardımıyla yaptırmalıdır.